Mājas lapas izstrāde

ar lielu reklāmas atdevi un garantētiem rezultātiem

Mūsu mājas lapas ir radītas pārdošanai. Mēs garantējam, ka mūsu veidotās mājas lapas piesaistīs klientus.

Saņemt konsultāciju 

Mēs – kompleksa Interneta Mārketinga aģentūra. Mēs strādājam ar maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem

Galvenais mērķis - uzlabot mūsu klientu pārdošanas rezultātus. Lai piesaistītu jaunus klientus, tiek izstrādāta efektīva mājas lapa ar augstu konversijas rādītāju. Parasti tieši dēļ zemiem konversijas rādītājiem uzņēmumi iegulda lielas naudas summas, lai tikai uzstādītu Google Adwords vai Facebook reklāmu, bet lietotāju klikšķi tāpat nedod konversijas uzlabojumus.Uzlabojot mājas lapas konversijas rādītāju vismaz par 1%, Jūs sajutīsiet šī rādītāja ietekmi.

Mūsu pēdējie darbi

Katra mūsu radītā mājas lapa ir unikāla

Klientu atsauksmes

Ko klienti saka par mums

Parasti mēs garantējam, ka mūsu mājas lapas atnesīs jaunus klientus

Mūsu pieeja interneta vietņu izstrādei ir balstīta uz analīzi. Pirms jebkura projekta uzsākšanas mēs izpētām datus un izstrādājam A/B testēšanas stratēģiju. Tāpēc mēs esam pārliecināti, ka mūsu mājas lapas palielinās pārdošanas apjomus.

Saņemt konsultācijugetintouch

Skaitļi runā paši par sevi

Mēs jau palīdzējām palielināt pārdošanas apjomus 27 uzņēmumiem. Jūsu uzņēmums ir nākamais?

34986

Jauni klienti tika piesaistīti ar mūsu mājas lapu palīdzību

189438

Pieteikumus un zvanus saņēma mūsu klienti no interneta reklāmas

916031

Mūsu reklāmas kampaņu apgrozījums Internetā

126

Mājas lapas mēs izstrādājām mūsu klientiem

Kā mēs palielinām mājas lapas efektivitāti

4 no 18 mūsu unikālās vietņu izstrādes metodoloģijas elementiem

Efektīva struktūra un teksts

Vispirms mēs veidojam pārdodošas vietnes. Tāpēc katram elementam vietnē jāpalielina uzticība un rezultāts. Lūk galvenie elementi, kuriem mēs pievēršam īpašu uzmanību:

  • Aicinājums rīkoties (Call to Action)
  • Uzrunājoši virsraksti un trigeri

Kvalitatīva mobilā versija

Īpašu uzmanību mēs pievēršam adaptīvajam dizainam un mobilajai versijai. Saskaņā ar pasaules organizācijas datiem, mobilās datplūsmas daļa 2017. gadā bija 49,74%. Tātad, ja Jūsu mājas lapai nav mobilās versijas, Jūs zaudējat līdz 45% potenciālo klientu. Mēs to izlabosim.

Veicam A/B testus

Mājaslapas konversija ir ļoti svarīga. Jo augstāka ir Jūsu mājas lapas konversija, jo mazāk Jūs maksājat par klientiem. Tāpēc paaugstināta uzmanība tiek pevērsta pašai mājas lapai, reklāmas virsrakstiem un tekstiem, aicinājumiem rīkoties, dizainam un citiem specifiskiem rādītājiem.

Mūsdienu tehnoloģijas

Vietņu izstrādei mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas - HTML5, CSS3, JQuery, Wordpress, Magento vai Opencart. Pateicoties tam, vietnes tiek pareizi attēlotas visos mūsdienu pārlūkos un tās ātri lejupielādējas.

resp-html
perf-css
perf-wave
perf-wordpress
perf-qubic
perf-opencart

Sadarbojoties ar mūsu komandu, Jūs ne ar ko neriskējat.

Mēs dodam 100% garantiju mūsu mājas lapu efektivitātei (reāli pieprasījumi un zvani pateicoties mājas lapai). Pretējā gadījumā atgriezīsim Jums naudu par mājas lapas izstrādi.

Saņemt konsultāciju

Mājas lapas izstrāde notiek 4 posmos

Jūs varēsiet kontrolēt visu izstrādes proces, jo katrā izstrādes posmā notiek saskaņošana.

1Uzņēmējdarbības izpēte un analīze.

Mēs izveidojam mērķa klienta portretu, izpētām produktu vai pakalpojumu, nosakām konkurences priekšrocības, formulējam efektīvus CTA (aicinājumus rīkoties) un veicam konkurentu detalizētu analīzi.

2Prototipa izstrāde

Pēc uzņēmējdarbības izpētes mēs speciālā programmā izstrādājam mājas lapas prototipu. Prototips – tā ir Jūsu mājas lapas skice vai struktūra, kurā izvietoti visi nepieciešamie elementi.

3Dizaina izstrāde

Pamatojoties uz prototipu, dizaineris zīmē mājas lapu – piemeklē krāsu gammu, šriftu un stilu, apstrādā fotogrāfijas un zīmē ikonas. Tādā veidā prototips "atdzīvojas".

4Mājas lapas programmēšana

Programmētājs pārveido mājas lapas dizainu pārlūkiem saprotamā kodā, pārbauda mājas lapu uz saderību ar pārlūkiem, optimizē mājas lapas ielādes ātrumu un pieslēdz analītikas sistēmu Google Analytics.

Kāpēc izvēlās mūs?

Dodam 100% garantiju rezultātam

Ja mūsu darbs nesniegs rezultātus, mēs vienkārši atgriezīsim naudu.

Strādājam ar vadošajiem Latvijas uzņēmumiem

Starp mūsu klientiem ir vadošie Latvijas uzņēmumi: AS Balticom, inCREDIT GROUP u.c.

Mūsu birojs atrodas Rīgā, Katlakalna ielā 9

Jūs varat atbraukt pie mums ciemos un iepazīties ar mūsu komandu. Mēs birojā strādājam katru darba dienu.

Mēs nepazūdam, mūs vienmēr var sazvanīt.

Mēs vienmēr esam sasniedzami (no pirmdienas līdz piektdienai). Svarīgu jautājumu gadījumā, Jūs varēsiet mūs sazvanīt arī brīvdienās.

Mājas lapas izveides posmi

Svarīgi, lai vienmēr izstrādātāji būtu pieejami, tāpēc mūsu izstrādātāji vienmēr pieejami birojā un ir iespējams sekot līdzi izstrādes procesam. Mēs izstrādājam mājas lapu 3 posmos:

Prototips

Viss sākas ar prototipu, ko veido mārketinga speciālists. Tiek izveidota struktūra, virsraksti, efektīvi elementi un aicinājumi rīkoties. Kā arī tiek veidots mobilās versijas prototips.

Dizains

Pēc prototipa saskaņošana ar klientu pie darba ķeras dizaineris, kurš pieskaņo visas krāsas, grafikas, šriftus un citus elementus.

Programmēšana

Programmētājs realizē jau pašu mājas lapu, uzstādot un saskaņojot visus elementus, sarežģītas formas, validācijas, integrāciju ar CRM sistēmu.

Ideju ģenerēšana

Ar Prototipa izstrādi nodarbojas mārketinga speciālists, kas lieliski pārzina cilvēku uzvedību un pārdošanas procesus internetā. Bet pirms tam komanda sapulcē ģenerē dažādas idejas mājas lapas izstrādē.

Interneta mārketinga filozofija - sākumā izplānot visu, pārdomāt un tikai tad jau izstrādāt mājas lapu

Gala pārbaude

Mēs piekopjam speciālu procesu - gala pārbaude, kuru realizē projekta vadītājs pēc mājas lapas izveides. Mērķis ir atklāt visas nepilnības. Parasti tāda pārbaude aizņem vismaz 3 stundas, kā rezultātā tiek atklātas aptuveni 50 nepilnības un bagi, kas tika pieļauti darba procesā.

Procesā tiek izmantota maksas programmatūra, lai meklētu nepilnības uz dažādām ierīcēm, piemēram, planšetdatoriem, viedtālruņiem u.c. Kā arī uz dažādām pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Internet Explorer, Firefox, Safari un citas.

Piedāvājam apspriest Jūsu projektu!

Pastāstiet mums par savu projektu. Mēs to izanalizēsim un piemeklēsim
vislabāko risinājumu Jūsu uzņēmējdarbībai. Konsultācija ir bez maksas.

Sazinieties ar mumsgetintouch